Sevilen Aksiyon Film Oyuncuları Bakın Şimdi Ne Haldeler ? – 2018


Sevilen Aksiyon Film Oyuncuları Bakın Şimdi Ne Haldeler ? – 2018
Hollywood filmlerinin olmazsa olmazı olan aksiyon ve dövüş filmleri özellikle 60’lardan sonra beyaz perdede ağırlığını koydu. Bu filmlerin en iyi aktörlerini şimdiki hallerini hiç merak etmiş miydiniz? Eskiden hepmizin hayran olduğu ve onun gibi olmak istediğimiz aktörler zamanın etkisiyle çok değiştiler. Bu içerikte eski akisyon ve dövüş film yıldızlarının şimdiki hallerine bakacağız.

1. Arnold Schwarzenegger

Onu tanıymayanımız yok özellikle terminatör filmleriyle çocukluğumuzn en büyük kahramalarından birisiydi. Şuan 70 yaşında olan başarılı aktör, zaman içinde çok fazla değişmediği söylense de son dönemler de çöküşe geçmiş durumda. Kaslı vücuduyle ünlenen Terminatör’ün yıldızı şimdilerde bu görüntüsne baktığı zaman kusmak istediğini itiraf etmişti. Kendisi bir zmanlar oyunculuğun yanında Dünyanın en ünlü vücut geliştirmecileri arasında yer alıyordu.

2. Sylvester Stallone

Rocky ve Rambo rolleri ile akıllarımıza kazınan dünyaca ünlü aktör Stallone, bir dönem her genci kahramanıydı. Çektiği filmlerle Kendini bir anda Hollywood’un en gözde oyuncuları listesinde bir numarada bulan aktör, şuan 71 yaşında. Son dönemlerde sürekli hakkında yalan ölüm haberlerini duysakta eski görüntüsünden bir hayli uzaklaşmış durumda. oynadığı filmler ve girdiği karakterle hep genç olarak hafızalrda kalan Sylvester Stallone’yi görenler ister istemez büyük şaşkınlık yaşadılar.

3. Jackie Chan


Dövüş sanatlarındaki maharetleri ve sempatikliği ile gönüllerimizi fetheden efsane aktör Jackie Chan, oynadığı her flimdefarkını bir şekilde koyduı. Ünlü oyuncu aynı zamanda bir şarkıcı ve yirminin üzerinde albümü var. Fakirlikten zirveye yükselen Jacki Chan şuan 64 yaşında. Artık bir dede olan kahramanımız o yaşlı hali açıkcası biraz üzüyor. Yine de ona olan sevgi halen dün gibi.

4. Jet Li


Aslında bizleri en çok şaşırtan isim Jet li olabilir. Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez oyuncularından Jet Li son görüntüleri ve hasta olduğu gerçeği ile gündemde. Şuan 55 yaşında olan Jet-Li haytını normal biri olarak yaşamaktadır. Bu durma en çok üzülen ise ondan yeni flim bekleyen hayranları oldu.

5. Kurt Russell


Ünlü ABD’li oyuncu Kurt Russell geçmişte dinamik ve başrılı oyunculuğuyla göz dolduruyordu. Şuan 67 yaşında ve eski görüntüsüyle birlikte dinamikliğini de kaybetmiş durumda. uzattığı saçları ve bıyığı nedeniyle tanınmaz hale geldi. Avustralya’nın en popüler şehri Sidney’de ailesiyle vakit geçir,iken aldığı kilolarda çok konuşulmuştu.

6. Chuck Norris


Dah 18 yaşındayken ABD Hava Kuvvetlerine katıldı ve Güney Kore’de hizmet etmişti. Daha sonrasın da başarılı flimlerde rol aldı ve dövüş sahnelerinde en dikkat çeken isimdi. Özellikle Bruce lle ettiği dövüşü asla unutamadığını belirtti. Şuam 78 yaşında olan Norris, yıldızı sönenlerden biri oldu. Eskisi gibi görünmeyen başarılı aktör, hayatın son anlarını huzrlu bir şekilde geçirme derdinde.

7. Bruce Willis

Walter Bruce Willis, Batı Almanya’da dünyaya gelmişti. Ona şöhreti getiren yapım ise dizler ve filmleri oldu. Willis ‘Zor Ölüm’ gibi bir çok filmde başrol oynama fırsatını yakadı ve bunu oldukça iyi değerlendirdi. Şimdilerde kendis 63 yaşında ve gençliğini arar oldu. Tabi yaşlnaması şöhretine engel olmasa da eski canlılığı artık olmadığı da bir gerçek.

8. Keanu Reeves

John Wick-2 ile hayranlarının hasret giderdiği Keanu Reeves aslında çok iyi biri. Hollywood’da görmeye alışık olduğumuz star tipi ona çok yakışıyor. Yaşı 53 olan başarılı aktör biraz yaşlansa da olgunluk daha da havalı yapmış diyebiliriz. Her zaman formda fiziğiyle dikkat çeken Ünlü aktör bazen hayel kırıklığına uğratan fotoğraflarla gündem gelebiliyor.

9. Al Pacino


Alfredo James, bilinen adıyla Al Pacino, Hollywood’un gelmiş geçmiş en değerli aktörlerinden biri olarak görülüyor. Onun oyunculuk performansına ve ya özel hayatına yorum yapmak bile büyük sorumluluk ister. Başırıl oyuncu 78 yaşında olsa da hala en çok sevilen oyuncuların başında yer alıyor. saçı-sakalı birbirine karışmış ve eski karizmasından doğal olarak biraz uzakta.

10. Hulk Hogan


Onu bizler güreşçi kimliği ile tanısakta zamnında oyunculuğu ile de göz doldurmuştur. Müzisiyende olan Hogan çok fazla yeteneği olan ender insanlardan biri. 63 yaşında olan hogan son dönemlerde eski güreşlerinden çok aldığı kilolarla daha çok konuşuluyor. Özel hayatı ve skandallara sıkıntı bir dönem geçiren Hogan için hayta artık eskisi gibi asla olamayacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

OHA OHA
36
OHA
Korkunc Korkunc
15
Korkunc
Aşk Aşk
8
Aşk
Mutlu Mutlu
18
Mutlu
Kızgın Kızgın
9
Kızgın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı